Reklama

Prawie rok poszukiwań potrójnego mordercy Jacka Jaworka! Zobacz jak może teraz wyglądać [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Kraju Jacek Jaworek nadal nie został złapany. Choć od krwawego czynu, który dokonał mija już prawie rok. Policjanci ze Śląska właśnie zaprezentowali portrety progresywne, czyli takie które prezentują możliwy obecny wygląd poszukiwanego. Przypomnijmy, że w ciągu tych kilkunastu miesięcy były sygnały o tym, że Jaworek był widziany między innymi na Podkarpaciu.

Przypomnijmy. Od początku lipca trwa policyjna obława za Jackiem Jaworkiem, mordercą swojego brata, jego żony i syna, we wsi Borowce pod Częstochową. Szukają go śledczy w całej Polsce, ale i nie tylko. W nocy z 9 na 10 lipca 2021 roku w miejscowości Borowce koło Częstochowy. W domu jednorodzinnym wezwani do awantury domowej policjanci znaleźli ciała 44-letniego małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone, przeżył tylko młodszy, 13-letni syn, który zdołał się najpierw ukryć, a potem uciec.

Za podejrzanym o zabójstwo brata, jego żony i ich syna wysłano list gończy, Europejski Nakaz Aresztowania, wystawiono także czerwoną notę Interpolu. W ciągu kilku miesięcy tylko na samym Podkarpaciu było kilka zgłoszeń, o tym, że zauważono poszukiwanego Jacka Jaworka. Najpierw policję postawiono na nogi, gdzie w okolicy Jeziora Tarnobrzeskiego, Jaworek widziany miał być na motorze. Następne zgłoszenia dotyczyły Zagorzyc pod Sędziszowem Małopolskim oraz Dębicy.

HIPOTEZY I INTERNET

Przez ostatni rok pojawiło się wiele hipotez dotyczących tego gdzie jest Jaworek. - Po pierwsze, mógł popełnić samobójstwo. Po drugie, może przebywać u znajomych i przygotowywać się na dłuższy pobyt w jakimś miejscu, które jest miejscem niedostępnym, niepublicznym. Trzecią opcją może być pobyt za jakąś egzotyczną granicą. I to powoduje zwiększenie problemu w jego odnalezieniu - mówił na łamach RMF24.pl ekspert do spraw bezpieczeństwa Jarosław Stelmach. 

Była tajemnicza paczka i ślady w internecie. Jaworek posiada na Facebooku kilka profili. To właśnie na jednym z nich dokonano we wrześniu 2021 roku aktualizacji zdjęć. Pojawiło się nie tylko zdjęcie poszukiwanego, ale także innych osób, prawdopodobnie jego znajomych. Na razie ich tożsamość nie jest znana.

30 września 2021 roku do wsi Borowce trafiła paczka dla Jacka Jaworka. Nie wiadomo, kiedy została wysłana, ani co w niej było. Na paczce był napis: "Jacek Jaworek OSP Borowce", a została ona nadana z Francji. Do tej pory policja nie znalazła potrójnego mordercy.

NOWE PORTRETY

Opublikowano właśnie portrety progresywne poszukiwanego mężczyzny obrazujące, jak może obecnie wyglądać. Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach, telefon: 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie, tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką policji, tel. alarmowy 112. 

Zobaczcie jak może teraz wyglądać Jacek Jaworek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy