Reklama

Złapany okiem kamery na gorącym uczynku. Był kompletnie pijany

Opublikowano:
Autor:

Złapany okiem kamery na gorącym uczynku. Był kompletnie pijany  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niemal 2,5 promila alkoholu miał mieszkaniec gminy Niwiska, który brał udział w zdarzeniu drogowym w Kosowach.

W czwartek (10 października) około godz. 17, mieszkaniec gminy Niwiska (powiat kolbuszowski) powiadomił policjantów o uszkodzeniu samochodu na parkingu w Kosowach.

- Z jego relacji wynikało, że samochód którym kierował, został uszkodzony przez cofające renault megane - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - Po zderzeniu, mężczyzna który kierował renaultem odjechał w nieznanym kierunku. Wtedy kierowca uszkodzonej lanci powiadomił policję - dodaje.

Funkcjonariusze z pomocą monitoringu ustalili dane pojazdu, a także jego kierowcę. Chwilę później pojechali do mieszkańca gminy Niwiska. Na terenie jego posesji znajdował się renault megane, który posiadał uszkodzenia wskazujące, że brał udział w zdarzeniu drogowym. W trakcie rozmowy z policjantami 41-latek potwierdził, że kierował renaultem i był w Kosowach. Nie potrafił jednak wyjaśnić dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało 2,46 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna nie posiadał dokumentów pojazdu ani prawa jazdy.

Policjanci sprawdzają okoliczności tego zdarzenia. W sprawie prowadzone jest postępowanie.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE