Reklama

Zdjęcia pięknych policjantek z Podkarpacia w kalendarzu na 2020 [FILM FOTO]

Opublikowano: śr, 25 gru 2019 12:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy, kto chce mieć u siebie kalendarz ze zdjęciami pięknych podkarpackich policjantek, może go zarezerwować i przekazać datek w wysokości co najmniej 20 zł. ZOBACZ KONIECZNIE FILM.

- To już trzecia edycja policyjnego kalendarza, który co roku wspiera charytatywnie wybrany cel. Tym razem karty kalendarza przedstawiają policjantki różnych pionów oraz kobiety pracujące w komendzie wojewódzkiej. Fotografie pokazują funkcjonariuszki w służbie, ale także pokazują je z bardziej prywatnej strony. Kalendarz o kobietach i dla kobiet - wesprze charytatywnie bardzo ważny cel. W Polsce z każdym rokiem zwiększa się zachorowalność, jak i umieralność na raka piersi u kobiet – w ciągu roku wykrywa się u nas 18-19 tys. zachorowań, niestety 6 tys. pacjentek przegrywa walkę z chorobą. Dochód ze sprzedaży części kalendarzy na rok 2020 zostanie przekazany na Stowarzyszenie "Rzeszowski Klub Amazonka"

- informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Piękne policjantki wspierają piękny i szczytny cel.

- Kalendarz 2020 - „Kobiety Kobietom”, to przepiękna inicjatywa podjęta przez pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji  w Rzeszowie. Oryginalne ujęcia fotograficzne doskonale oddają  piękno Pań - Policjantek, z jednej strony w pracy codziennej, w umundurowaniu, z drugiej zaś strony w życiu prywatnym, w eleganckich strojach wizytowych. Jesteśmy zaszczycone tym, że Wspaniałe Kobiety - Funkcjonariuszki z KWP w Rzeszowie przyczynią się do wsparcia działalności naszego stowarzyszenia

- mówi Halina Lubera, prezes Stowarzyszenia "Rzeszowski Klub Amazonka".

Dlaczego ta edycja kalendarza poświęcona jest kobietom?

- W 2020 roku minie 95. rocznica utworzenia Policji Kobiecej w II Rzeczypospolitej. Powołana przez władze Policja Kobieca rozpoczęła swą działalność w 1925 r. Z połączenia historii ze współczesnym problemem walki z chorobą nowotworową – rakiem piersi, powstało hasło przewodnie kalendarza - „Kobiety Kobietom”. Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję i pomoc wymienionemu stowarzyszeniu

- przekazuje KWP w Rzeszowie.

Liczba kalendarzy jest ograniczona, dlatego aby otrzymać egzemplarz, trzeba najpierw skontaktować się telefonicznie pod numerami 510 997 021 lub 796 872 316 i zarezerwować go, a następnie przekazać datek w wysokości co najmniej 20 zł na konto:
 

Stowarzyszenie "Rzeszowski Klub Amazonka"

PBSO/Rzeszów nr 57 8642 1126 2012 1126 9854 0001

Tytuł wpłaty: "Kobiety Kobietom"

Pomysłodawcami inicjatywy są: kom. Wojciech Kulig, który wykonał fotografie do kalendarza oraz nadkom. Wojciech Leś i mł.asp. Monika Skawińska-Berkowicz z Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Rzeszowie. Projekt nie powstałby, gdyby nie wsparcie Partnerów. Został on sfinansowany ze środków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policji w Rzeszowie oraz Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego i Prezydenta Rzeszowa.

ZOBACZ FILM:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Łukasz

    Ja chce z policjantami z chęcią powieszę sobie nad łóżkiem