Reklama

Zatrzymano dealera narkotykowego

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymano dealera narkotykowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tarnowskim policjantom udało się złapać dealera narkotyków na gorącym uczynku. U mieszkańca województwa pomorskiego znaleziono amfetaminę i marihuanę.

Tarnowscy, niemundurowi policjanci nie dopuścili do rozprowadzenia narkotyków w Tarnowie oraz powiecie. Zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w swoim samochodzie mieli nieco ponad czterysta gram marihuany oraz substancji psychoaktywnych.

Do zatrzymania przestępców doszło pod koniec lipca na terenie miasta. Na jednym z parkingów spotkali się sprzedawca oraz odbiorca narkotyków. Gdy mężczyźni ustalali warunki transakcji, zajęci jej szczegółami, nie zauważyli nawet stojących obok ich samochodu policjantów po cywilnemu.

Zupełnie zaskoczeni nawet nie podejmowali próby ucieczki lub odrzucenia narkotyków. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu. Kierowca to 40-letni mieszkaniec północnej części kraju, pasażer to dwudziestoletni tarnowianin. Przy zatrzymanych oraz w samochodzie policjanci zabezpieczyli niespełna pół kilograma marihuany oraz amfetaminy. Narkotyki te zostały zabezpieczone do prowadzonego postępowania karnego.

Obaj mężczyźni odpowiedzą z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii przed tarnowskim sądem, który zdecyduje o wysokości karny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE