Reklama

Zaskoczenie! Nową jedynką KO-PO w Rzeszowie były polityk PiS

Opublikowano:
Autor:

Zaskoczenie! Nową jedynką KO-PO w Rzeszowie były polityk PiS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Politycy PiS zacierali ręce po tym, jak dowiedzieli się, że Rzeszów na rzecz Wiejskiej opuści Tadeusz Ferenc - prezydent uwielbiany przez mieszkańców. Gdyby został posłem, partia rządząca mogłaby niemal całkowicie przejąć Podkarpacie. A tu kolejny prztyczek w nos. Nie to, że Ferenc zostaje w Rzeszowie, to jedynką opozycji z okręgu 23 będzie... były polityk PiS.

Zarząd Platformy Obywatelskiej musiał zmienić listy Koalicji Obywatelskiej do wyborów parlamentarnych. Chodzi między innymi o decyzję Tadeusza Ferenca o tym, że rezygnuje ze startu w walce o miejsce w Sejmie. Listę w Rzeszowie otworzy były polityk PiS, Paweł Poncyljusz - wiceminister gospodarki w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego.

W 2011 roku był przewodniczącym klubu parlamentarnego Polska Jest Najważniejsza. Jak udało nam się dowiedzieć, to Schetyna zaproponował Poncyljuszowi udział w wyborach.

 - Paweł Poncyljusz był szanowanym politykiem, później aktywnie działał w przemyśle na terenie Podkarpacia. Jeśli podjął decyzję o powrocie do polityki, to witamy go z radością na naszych listach. Znamy aktywność pana Pawła Poncyljusza na Podkarpaciu w ostatnich latach, gdzie wspierał rozwój przemysłu, rozwój przedsiębiorczości. Myślę, że to jest dobra rekomendacja dla tego okręgu

- powiedział rzecznik Platformy Obywatelskiej, Jan Grabiec.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE