Reklama

Reklama

Zamknięty SOR!

Opublikowano: 24 października 2020 17:33
Autor: GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Trwa nerwowe wyczekiwanie w Wojewódzkim Szpital w Tarnobrzegu.

Reklama

24.10:

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Tarnobrzegu nie działa! Jak się dowiedzieliśmy, na oddział trafił mężczyzna po wypadku, potencjalnie zakażony SARS-CoV-2. Trwa oczekiwanie na wyniki badań na obecność koronawirusa u pacjenta.

12.10:

Przyjęcia na Oddziału Neurologii Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu zostały wstrzymane są od soboty, 10 października. Powodem jest koronawirus u jednej z pielęgniarek, która już wcześniej z uwagi na prawdopodobieństwo zakażenia, nie pełniła dyżurów.

- Kiedy tylko otrzymaliśmy dodatni wynik zamknęliśmy oddział na nowych pacjentów. W sobotę i niedzielę pobrano wymazy do badania od leczonych i personelu.

 - mówi na łamach echodnia.eu Wiktor Stasiak, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala imienia Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.

Pozostałe oddziały pracują bez żadnych utrudnień.


Czytaj także:

KORSO24.PL - informacje z Podkarpacia


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.