Reklama

Zaginął 27-letni Marcin Dmytryszyn

Opublikowano:
Autor:

Zaginął 27-letni Marcin Dmytryszyn - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyzna pochodzący z Nehrybki koło Przemyśla 22 lutego wyjechał w celach zarobkowych do pracy w Holandii. Ostatni kontakt telefoniczny miał ze swoją matką, 25 marca. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z przemyską Policją.

Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że wyjechał swoim samochodem z kolegą do pracy w Holandii. Poszukiwania mężczyzny prowadzą również holenderscy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Wieringerwerf .

Rysopis: wiek 27 lat, wzrost 185 cm, budowa ciała - średnia, włosy krótkie - szatyn, uszy średnie, nos długi, prosty, oczy piwne, uzębienie pełne. Posiadał zarost na twarzy w postaci wąsów i brody.

Znaki szczególne: blizna pod prawym uchem, blizna na głowie ok. 10 cm.

Ubrany – wyszedł ubrany: spodnie koloru szarego, bluza z długim rękawem koloru szarego.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy tel. tel. 16 677 3325, 16 677 36 83 lub telefon alarmowy 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE