Reklama

Wypełnij PIT wygodnie przez komputer. Usługa Twój e-PIT jest aktywna

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Wypełnij PIT wygodnie przez komputer. Usługa Twój e-PIT jest aktywna - Zdjęcie główne

foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszył kolejny okres rozliczeniowy podatku PIT, który zgodnie z prawem potrwa do 30 kwietnia. Przez ten czas podatnicy mogą zweryfikować i zmodyfikować lub zatwierdzić swoje rozliczenia w usłudze Twój e-PIT.

W ubiegłym roku złożono 18,3 mln elektronicznych deklaracji PIT za pośrednictwem usługi Twój e-PIT. Podatnicy mają możliwość rozliczenia podatku w dogodnym miejscu i czasie, bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym.

CZYTAJ TAKŻE:

Jak skorzystać z usługi Twój e-PIT?

Do usługi Twój e-PIT można zalogować się, podając numer PESEL (lub NIP i datę urodzenia), kwotę przychodu z rozliczenia za 2019 r. lub kwotę przychodu z jednej z informacji od płatników za 2020 r. 

Dostęp do platformy e-Urząd Skarbowy możliwy jest ze strony podatki.gov.pl. Po zalogowaniu się Profilem Zaufanym (PZ), e-Dowodem lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej, możemy skorzystać z usługi Twój e-PIT. Wypełniając deklarację możemy uwzględnić wszystkie przysługujące odliczenia, a także przekazać 1 proc. podatku na wybrany cel charytatywny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy