Reklama

Wybudują 18-piętrowe kolosy w Nowym Mieście? [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: wt, 9 lip 2019 10:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa 18-piętrowe wieżowce ma wybudować firma BESTA wewnątrz osiedla Nowe Miasto w Rzeszowie - tak uważają inicjatorzy akcji przeciwko realizacji tej inwestycji. - Jesteśmy rozczarowani. Nie to nam obiecywał prezydent, na którego zagłosowaliśmy - powiedzieli dziś na spotkaniu z mediami rozżaleni mieszkańcy osiedla.

O planowanym spotkaniu pisaliśmy tu: Oni nie chcą tych wieżowców

Briefing przyciągnął mieszkańców osiedla zainteresowanych sprawą. Uważają oni, że prezydent chce im wyrwać ostatnie skrawki zieleni. Osiedle i tak jest mocno zaludnione, a kolejne warstwy betonu niczemu dobremu nie posłużą.

Jutro, 9 lipca o godzinie 8.30 jest sesja rady miasta, podczas której, jeśli zgodę wyrażą radni, zaprezentowany będzie proponowany plan zagospodarowania przestrzennego, który może rozwiązać problem. Przedstawili go dzisiaj inicjatorzy akcji przeciwko budowie potężnych budynków.

Zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców na jutrzejsze posiedzenie.

ZOBACZ FILM Z CAŁEGO SPOTKANIA:

AKTUALIZACJA, 9 lipca, godz. 10.30

Radni nie poparli wniosku o wprowadzenie do porządku obrad rady miasta projektu uchwały o przyspieszenie prac na planem zagospodarowania przestrzennego na Nowym Mieście. Sprawa w magistracie nie została omówiona przez radę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.