Reklama

[WYBORY 2019] Kandydatka PiS rozesłała listy do księży z prośbą o wsparcie [KONIEC ANKIETY]

Opublikowano:
Autor:

[WYBORY 2019] Kandydatka PiS rozesłała listy do księży z prośbą o wsparcie [KONIEC ANKIETY] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Wysłała pani list do kościołów z prośbą o wsparcie w październikowych wyborach? A kto dał pani prawo łączyć kościół z polityką? To obrzydliwe próby manipulacji i jeszcze bardziej obrzydliwe próby wpływu na decyzje wyborców - zareagowała na proceder pani Bożena.

Gorąco wokół promocji kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Bohaterką na podkarpackiej liście w okręgu 23 stała się Krystyna Wróblewska, posłanka od 2015 roku, samorządowiec, związana ze środowiskiem nauczycielskim. Pochodzi z Rzeszowa.

Kandydatka piąta na podkarpackiej liście PiS rozesłała list do księży, w którym prosi o przychylność i przekazanie jej zasług osobom zainteresowanym.

Zdaje się, że z tego działania podczas kampanii wyborczej będzie zapamiętana najbardziej, bo już teraz mieszkańcy Podkarpacia nie szczędzą jej komentarzy związanych z tą sprawą.

Pan Tomasz skomentował temat "odkorkowania" Rzeszowa: "To tak jak prosiła pani proboszczów to i teraz niech pani prosi proboszczów o rozładowanie korków."

Pani Ania: " Pani Krystyno, troszkę Pani przegięła z tym listem rozsyłanym po parafiach. Polityki nie powinno robić się w kościołach ... nawet na Podkarpaciu."

Kiedy kandydatka PiS udostępniła na swoim fanpage post firmy plakatującej słupy ogłoszeń w Rzeszowie o treści: "W trakcie kampanii wyborczej niektórym kandydatom trzeba przypomnieć, które słupy są przeznaczone na bezpłatne plakatowanie, a które nie" [od. red. chodzi o plakaty Grzegorza Brauna], pani Katarzyna skomentowała to tak: "Warto też przypomnieć, że na instytucjach publicznych i kościołach nie powinno się w ogóle naklejać plakatów."

Jakie jest Twoje zdanie: czy kandydat w wyborach parlamentarnych niezależnie od tego, do jakiej partii politycznej należy, może prosić duchownych, by ci zachęcali parafian do głosowania na niego? Weź udział w naszej ankiecie:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE