Reklama

Wstrzymane przyjęcia w szpitalu psychiatrycznym w Jarosławiu [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Wstrzymane przyjęcia w szpitalu psychiatrycznym w Jarosławiu [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiat jarosławski to teraz epicentrum pandemii koronawirusa na Podkarpaciu.

25.06:

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu wydał oświadczenie, w którym informuje, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego oraz w związku z wprowadzoną kwarantanną od 25 czerwca do odwołania zostały wstrzymane wszelkie przyjęcia i konsultacje pacjentów.

18.06:

Nowe ognisko pandemii pojawiło się w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej, gdzie potwierdzono trzy wyniki dodatnie wśród personelu medycznego z oddziału psychiatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Jarosławiu. Nadal zamknięty jest oddział wewnętrzny jarosławskiego szpitala powiatowego. Bilans zachorowań jest następujący. Potwierdzono tam już 57 zakażeń, w tym u 34 pacjentów z różnych powiatów, 7 osób z personelu medycznego oraz 12 osób z kontaktu.

13.06:

Centrum Opieki Medycznej w wydanym oświadczeniu zawiadamia, że w związku z potwierdzonym przypadkiem COVID-19 u pacjenta zostało wszczęte dochodzenie epidemiologiczne.

Jednocześnie podano, że szpital pracuje, ale zamknięto oddział chorób wewnętrznych i szpitalny oddział Ratunkowy. Wstrzymano także do odwołania przyjęcia do pozostałych oddziałów szpitalnych.

Zapewniono jednocześnie, że wymagające hospitalizacji osoby przyjmować będą szpitale w: Przeworsku, Przemyślu, Lubaczowie, Leżajsku i w Rzeszowie. Centrum dodało, że placówki te zostały o tym poinformowane. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE