Reklama

Wpadł do basenu bez wody i zmarł! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Wpadł do basenu bez wody i zmarł! [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyzna wpadł do basenu w Nowej Dębie. Niecka była pozbawiona wody. Po kilku dniach zmarł.

5.06:

Dotarła do nas smutna informacja. Zmarł mężczyzna, który 24 maja 2020 roku wpadł do nieczynnego basenu w Nowej Dębie. 20-latek mieszkał w powiecie kolbuszowskim.

Policja przybliżyła opinii publicznej całe zdarzenie. Według ustaleń mundurowych 20-letni mężczyzna z powiatu kolbuszowskiego, w towarzystwie swojego kolegi (również z naszego powiatu) przyjechali do Nowej Dęby do znajomych. Wraz z nimi spotkali się na terenach leśnych, na dawnym odkrytym basenie, na ul. Kościuszki w Nowej Dębie.

- Mężczyzna, prawdopodobnie chcąc wywrzeć jak najlepsze wrażenie na koleżankach i kolegach, zaczął popisywać się na barierce.

- mówi podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik prasowa tarnobrzeskiej policji.

W pewnym momencie mieszkaniec naszego powiatu ześlizgnął się z barierki i wpadł do pustego basenu o głębokości 2,5 metra. Jak się okazało, był on pod wpływem alkoholu. Miał 1,6 promila. Reszta jego znajomych była trzeźwa. 

26.05:

W niedzielny wieczór, 24 maja, straż pożarna z Tarnobrzega otrzymała sygnał, że na terenie otwartego basenu w Nowej Dębie doszło do wypadku. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Według wstępnych ustaleń mężczyzna wpadł do niecki basenu, w której nie było wody. Po opatrzeniu został odwieziony do szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE