Reklama

Wisłoka Dębica i Siarka Tarnobrzeg mobilizują swoich fanów [VIDEO, AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Wisłoka Dębica i Siarka Tarnobrzeg mobilizują swoich fanów [VIDEO, AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 18 kwietnia rozegrany miał zostać wyjątkowy mecz piłkarskiej trzeciej ligi. Na Park Arenie w Dębicy rywalizować miały zespoły miejscowej Wisłoki i Siarki Tarnobrzeg. Zaprzyjaźnione drużyny przygotowały ciekawą konkurencję, która wspomoże oba kluby w trudnym czasie pandemii koronawirusa.

16.04:

Piłkarze SIARKI TARNOBRZEG zachęcają do kupna biletów. Sprawdź video:

 

9.04:

Działacze Siarki Tarnobrzeg i Wisłoki Dębica zapraszają swoich kibiców do nabycia biletów o wartości 10 złotych na mecz przyjaźni, który miał się odbyć 18 kwietnia na Park Arenie. Przygotowanych zostało po 1000 wirtualnych miejsc dla fanów obu zespołów. Kibice Siarki kupują bilety na sektor gości, a fani Wisłoki na sektor gospodarza. Zysk ze sprzedaży wejściówek trafi na konta klubów w tym trudnym czasie cięć finansowych. Tak można realnie pomóc swoim klubom, które muszą teraz szukać oszczędności, bo pandemia koronawirusa wstrzymała rozgrywki. Kto okaże się lepszy?

SIARKA PRZECIWKO KORONIE!
Cały świat skupiony jest na walce z cholernym wirusem. To trudny czas na wielu ludzi obawiających się o zdrowie i życie swoje lub swoich najbliższych. Nie gra liga. Rozgrywki zostały zawieszone i nie wiemy czy w najbliższym czasie uda się je wznowić. W coraz trudniejszej sytuacji znajdują się kluby sportowe. Wiele z nich nie przetrwa. Równie trudna sytuacja jest w Klubie Sportowym SIARKA - w Naszym Klubie. SIARKA potrzebuje naszego wsparcia, wsparcia swoich kibiców stęsknionych za ligową piłką, za piłkarskimi emocjami. 18 kwietnia rozegrany miał zostać mecz wyjątkowy. Na Park Arenie w Dębicy rywalizować miały zespoły Wisłoki i Siarki. Nie będziemy rozpisywać się o stosunkach panujących pomiędzy sympatykami tych drużyn, bo przecież każdy z nas wie jak to wygląda. MECZ PRZYJAŹNI miał przyciągnąć na PARK ARENĘ komplet publiczności. To wspaniałe piłkarskie święto niestety zepsuł wirus korona. Mimo, że meczu nie będzie, prowadzona jest internetowa sprzedaż biletów na to spotkanie. KUPUJĄC BILET NA SEKTOR GOŚCI wspierasz tarnobrzeski klub. Cała zebrana kwota zasili jego konto. Cena jednego biletu to 10 PLN, każdy może kupić dowolną ilość biletów. Zanosi się na zaciętą rywalizację z kibicami z zielonej części Dębicy. Postarajmy się kupić więcej biletów od gospodarzy. Ci, którzy kupią bilet cegiełkę i udostępnią ten post, nie tylko pomogą swojemu Klubowi ale i wezmą udział w losowaniu pakietu siarkowych gadżetów. "WSZYSCY RAZEM WSPIERAMY SIARKĘ..." - przekłujmy te słowa w czyny. I zaśpiewajmy lekko zmienioną wersję innego kibicowskiego hitu: "NAWET SŁYNNY WIRUS KORONA, NASZEJ SIARKI NIE POKONA!" - napisano na Facebooku Siarki.

ZAPEŁNIAMY E-STADION! WISŁOKA I SIARKA ZAPRASZAJĄ DO WSPÓLNEGO CHALLENGU! Pragniemy poinformować, że przystępujemy do drugiej inicjatywy challengowej, mającej na celu wsparcie finansowe klubu w czasie stanu epidemicznego. Po cieszącej się dużym zainteresowaniem akcji z maseczkami (nadal w toku), tym razem w porozumieniu z przedstawicielami Siarki Tarnobrzeg zaplanowaliśmy nowe, wspólne wyzwanie. Zapraszamy wszystkich zagorzałych kibiców obydwu drużyn do zakupu elektronicznego biletu - cegiełki na mecz, który pierwotnie miał się odbyć 18 kwietnia na Park Arena. Przygotowaliśmy 1000 miejsc dla sympatyków Wisłoki i taką samą liczbę dla fanów Siarki w "sektorze gości" - napisano na Facebooku Wisłoki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE