Reklama

Reklama

Wiceprezydent Rzeszowa z koronawirusem!

Opublikowano: 29 października 2020 14:49
Autor: Rafał Bolanowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jeden z zastępców prezydenta Rzeszowa otrzymał wynik pozytywny testu na koronawirusa. Badania u pozostałych pracowników z tzw. kontaktu dały wyniki negatywne.

Reklama

Według naszych ustaleń, koronawirusem zaraził się Stanisław Sienko, który w magistracie odpowiada za nadzór kultury i edukacji w mieście. Zakażenie zostało potwierdzone 28 października. 


CZYTAJ TAKŻE:

Co słychać na Podkarpaciu?


- Mogę jedynie potwierdzić, że zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego z wiceprezydentów. 


- mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa. 

Przebadano również osoby z kontaktu, włącznie z pozostałymi wiceprezydentami i pracownikami urzędu. Ich wyniki były negatywne. Co ze zdrowiem prezydenta miasta, Tadeusza Ferenca?

- Pan prezydent również miał negatywny wynik.


- dodaje rzecznik. 

Z uwagi na pandemie, spotkania z petentami w Ratuszu zostały znacznie ograniczone. Mieszkańcy mogą zostawiać dokumenty przy okienku, które znajduje się po prawej stronie po wejściu do budynku.

 


CZYTAJ WIĘCEJ:

KORSO24.PL - INFORMACJE Z PODKARPACIA


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.