Reklama

Walcz o nagrodę w konkursie "Podkarpacie - tutaj mieszkam" [PATRONAT KORSO24]

Opublikowano:
Autor:

Walcz o nagrodę w konkursie "Podkarpacie - tutaj mieszkam" [PATRONAT KORSO24] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Instytut Nauk Socjologicznych Uniwersytetu Rzeszowskiego i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego mają dla Ciebie wyjątkowe wyzwanie. Zorganizowały konkurs, w którym możesz wziąć udział. Za pokazanie w twórczy sposób Podkarpacia dostaniesz nagrodę.

Jak w każdym konkursie, są pewne warunki udziału:

  • w konkursie "Podkarpackie - tutaj mieszkam" mogą wziąć udział uczniowie wszystkich typów szkół (podstawowych, średnich i wyższych) z województwa podkarpackiego.
  • tematem przewodnim jest wpływ zachodzących przemian, osiągnięć i wyzwań w województwie podkarpackim w okresie ostatnich dwudziestu lat na rodziny, społeczności lokalne i regionalne oraz uczestnika konkursu.
  • pracą konkursową może być prezentacja multimedialna, pamiętnik, poster, film, fotografia lub cykl fotografii, blog, komiks, obraz, utwór literacki, inne dzieło artystyczne.
  • prace konkursowe możesz składać do 25 listopada
  • uroczyste zakończenie konkursu z wręczeniem nagród i warsztatami z tworzenia gier odbędzie się 18 grudnia w Uniwersytecie Rzeszowskim.

Jaki jest cel konkursu? 

  • kształtowanie wiedzy na temat województwa podkarpackiego
  • przyczynianie się do budowania wśród młodych osób tożsamości regionalnej i lokalnej
  • zaangażowanie jak największej liczby szkół w podejmowanie wątków najnowszej historii województwa podkarpackiego i lokalnych społeczności wchodzących w jego skład
  • motywowanie do twórczej aktywności młodzieży oraz zdobycie nowych umiejętności, rozwijanie wyobraźni i kreatywności.


Konkurs „Podkarpacie - Tutaj mieszkam. 20 lat województwa podkarpackiego. Nasze osiągnięcia i wyzwania” organizowany jest przez Instytut Nauk Socjologicznych Uniwersytetu Rzeszowskiego i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Partnerami Konkursu są: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE