Reklama

W poniedziałek chciał popełnić samobójstwo, w sobotę zabił ojca. Dlaczego doszło do tej zbrodni? [NOWE FAKTY]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Tarnobrzeg112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego/ Facebook (zdjęcie Pawła Cz.)

W poniedziałek chciał popełnić samobójstwo, w sobotę zabił ojca. Dlaczego doszło do tej zbrodni? [NOWE FAKTY] - Zdjęcie główne

foto Tarnobrzeg112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego/ Facebook (zdjęcie Pawła Cz.)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę informowaliśmy o tragicznych wydarzeniach na Podkarpaciu. W sobotę 11 września w jednej spod tarnobrzeskich miejscowości syn zabił swojego ojca. Dotarliśmy do nieoficjalnych informacji, które mogą stanowić argumentację tej zbrodni.

To był dramatyczny wieczór w Zabrniu w powiecie tarnobrzeskim. Według informacji śledczych wynika, że 25-letni mężczyzna zabił swojego 54-letniego ojca. Dlaczego doszło do zbrodni? 

CZYTAJ TAKŻE:

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie w rodzinie dotkniętej tą tragedią, nie było "kolorowo" od dawna. W zeszłym tygodniu, na kilka dni przed sobotnim dramatem, 25-letni Paweł Cz., po domowej sprzeczce, oddalił się z miejsca zamieszkania. Co grosza groził swoim rodzicom odebraniem sobie życia. O szczegółach poszukiwań pisaliśmy TUTAJ.

Wobec tych okoliczności rodzice 25-latka powiadomili policję, że istnieje realne zagrożenie jego życia lub zdrowia. Chłopaka szukało kilkudziesięciu strażaków i policjantów. Został odnaleziony w lesie kilka kilometrów dalej.

Nasz rozmówca, który pragnie zachować anonimowość, wskazuje, że młody mężczyzna mógł mieć problemy ze zdrowiem psychicznym. Nie jest jednak wiadome czy podejmował leczenie farmakologiczne. 

Nieoficjalnie mówi się, że Paweł Cz. doświadczał problemów rodzinnych. 

- Tyle się mówi, że to często jest "wołanie o pomoc" (zły stan psychiczny - przyp. redakcja), a z ustaleń wynika, że od dawna dochodziło do przemocy w tym domu... 

- mówi nasz rozmówca, który wskazuje, że na kilka dni przed zabójstwem, chłopak dopuścił się próby samobójczej.

- Skoro kilka dni temu pociął sobie ręce, mówił o samobójstwie, co robił na wolności, a nie na obserwacji psychiatrycznej? Gdzie były służby?

- ubolewa. 

Nasuwa się pytanie, czy problemy rodzinne oraz zły stan zdrowia psychicznego młodego mężczyzny miały znaczący wpływ w sprawie tej zbrodni.

- To urzędnicy i ich przedstawiciele w terenie są winni tej śmierci.

- zwraca uwagę nasz rozmówca.

25-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu postawiła mu zarzut zabójstwa. Do śadu trafił wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy