Reklama

W Gminie Wadowice Górne - ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe!

Opublikowano: śr, 22 maj 2019 10:20
Autor:

W Gminie Wadowice Górne - ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt Gminy Wadowice Górne Michał Deptuła ogłosił na terenie swojej gminy pogotowie przeciwpowodziowe. Specjalne obwieszczenie zostało podpisane przez wójta dziś - wtorek - 21 maja. Stan pogotowia obowiązuje od godziny 20:00 - do odwołania.

Obfite opady deszczu poniosły stan potoków na terenie gminy Wadowice Górne do tego stopnia, że władze gminy wieczorem ogłosiły stan pogotowia przeciwpowodziowego. Wszystkie służby ratownicze musza pozostać w pełnej gotowości na wypadek szybkiej interwencji. Stan zagrożenia dotyczy terenu całej gminy. W tym czasie będą monitorowane wszystkie miejsca w których utrzymuje się wysoki stan wód. Zarządzenie wójta gminy zostanie odwołane z momentem ustąpienia zagrożenia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.