Reklama

UWAGA! Groźna bakteria w serze!

Opublikowano:
Autor:

UWAGA! Groźna bakteria w serze! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed zakupem pewnego produktu dostępnego w marketach Lidl. Może wywołać groźną chorobę.

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o prowadzonym przez firmę Jermi Käsewerk GmbH oraz Lidl Sp. z o.o. sp. k. wycofaniu z obrotu i od konsumentów produktu "Deska Serów Lidla, Ser niderlandzki kozi" (wszystkie terminy przydatności do spożycia), nie można wykluczyć obecności bakterii Listeria monocytogenes w tym produkcie.

- W trosce o bezpieczeństwo konsumentów reakcja firmy Lidl była natychmiastowa i od razu, po otrzymaniu informacji od Jermi Käsewerk GmbH, przedmiotowy produkt został wycofany ze sprzedaży. Ze względu na powyższe zapraszamy do zwrotu artykułu (również napoczętego) w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu. Zwrot towaru dotyczy wyłącznie dostarczonego przez firmę Jermi Käsewerk GmbH produktu "Deska Serów Lidla, Ser niderlandzki kozi" (wszystkie terminy przydatności do spożycia). Wszystkie inne sery sprzedawane przez Lidl, a w szczególności pozostałe artykuły firmy Jermi Käsewerk GmbH, nie są objęte wycofaniem.

- czytamy na stronie internetowej Lidl.

Spożycie żywności zanieczyszczonej Listeria monocytogenes może prowadzić do choroby zwanej listeriozą. Stanowi ona zagrożenie głównie dla kobiet w ciąży, noworodków, a także osób z obniżoną odpornością.


Czytaj także:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE