Reklama

Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim [MAPA]

Opublikowano:
Autor:

Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim [MAPA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zawodnicy 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków w najbliższy weekend wjadą na teren Podkarpacia. Wyścig zakończy się na mecie wyznaczonej na Rynku w Krośnie. Nad bezpieczeństwem przejazdu kolarzy czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

30. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków wystartował 2 lipca z Łodzi, a zakończy się 6 lipca na Rynku w Krośnie. Peleton na teren Podkarpacia wjedzie w piątek 5 lipca od kierunku Sandomierza. W naszym województwie odbędą się dwa ostatnie etapy wyścigu - 4 i 5.

4 etap wystartuje w piątek ze Skarżyska Kamiennej, na teren Podkarpacia kolarze wjadą około godziny 15.30. Peleton przejedzie m.in. przez Trześń, Grębów, Jamnicę, Stalową Wolę, Nisko, Zarzecze, Pysznicę i wróci do Stalowej Woli, gdzie na Al. Jana Pawła II ustawiona będzie meta 4 etapu, którego zakończenie przewidziano około godziny 18.

5 etap wyścigu rozpocznie się w sobotę 6 lipca około godzinie 10 w Tarnobrzegu. Kolarze przejadą m.in. przez Tarnobrzeg, Baranów Sandomierski, Mielec, Sędziszów Małopolski, Pstrągową, Strzyżów, Czarnorzeki, Zamek Kamieniec, Krosno, by około godz. 14 wjechać na metę na krośnieńskim Rynku.

W czasie trwania wyścigu pojawią się utrudnienia w ruchu. Policja apeluje, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Apeluje także, aby podczas oglądania przejazdu peletonu, w sposób właściwy sprawować opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE