Reklama

Uratowali kobietę przed samobójstwem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Uratowali kobietę przed samobójstwem - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 78-letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego próbowała targnąć się na swoje życie. Sygnał przekazany słowackiej policji za pośrednictwem punku kontaktowego w Barwinku, błyskawicznie dotarł do miejscowych policjantów, którzy pojawili się w mieszkaniu niemal w ostatniej chwili.

23 lutego po godz. 2 w nocy, policjant pełniący służbę w punkcie kontaktowym w Barwinku, w ramach Polsko-Słowackiego Centrum Współpracy Służb Policyjnych, Granicznych i Celnych, otrzymał informację od funkcjonariusza policji słowackiej, o tym, że mieszkanka woj. świętokrzyskiego planuje targnąć się na swoje życie.


Sygnał pochodził od obywatelki Słowacji, która powiadomiła miejscową policję, że jej znajoma, w rozmowie telefonicznej wyraziła zamiar popełnienia samobójstwa. Najważniejszy był czas.

Policjant z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie błyskawicznie przekazał tę informację dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Skierowany na miejsce policyjny patrol próbował skontaktować się z kobietą mieszkającą pod wskazanym adresem.

Na miejscu mundurowi zastali zamknięte drzwi, kontakt z kobietą był bardzo utrudniony. Liczyła się każda sekunda, trzeba było wejść do środka. W tym czasie na miejscu pojawiła się sąsiadka 78-latki, która posiadała klucze do jej mieszkania.

Po wejściu do środka okazało się, że seniorka leży na podłodze. Obok znajdowały się opróżnione opakowania po lekach. Kobiecie szybko udzielono niezbędnej pomocy. Została przewieziona do szpitala.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy