Reklama

NIEOFICJALNIE: Regionalizacja obostrzeń i zasłanianie ust i nosa po nowemu!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Screen Ministerstwo Zdrowia

NIEOFICJALNIE: Regionalizacja obostrzeń i zasłanianie ust i nosa po nowemu! - Zdjęcie główne

foto Screen Ministerstwo Zdrowia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdzają się domysły o zmianach w obostrzeniach w Polsce. Jeszcze w środę, 24 lutego, mamy się dowiedzieć czy rząd wprowadzi podział na strefy zieloną, żółtą, czerwoną. To nie jest koniec zmian.

Trzecia fala zakażeń COVID-19 zmusza rząd do działania. Według nieoficjalnych doniesień portalu polsatnews.pl w środę, 24 lutego, poznamy rządowe ustalenia w kwestii regionalizacji obostrzeń.

CZYTAJ TAKŻE:

Tym samym będzie to powrót do podziału Polski na strefy zieloną, żółtą i czerwoną, a obostrzenia sanitarne w tej ostatniej mogą być bardzo rygorystyczne. Możliwe jest na przykład całkowite zamknięcie hoteli. W jakiej strefie znajdą się podkarpackie powiaty? Tego dowiemy się w środę, ale patrząc na obecne wykresy można się spodziewać zdecydowanej przewagi żółtego koloru.

Kolejna ważna zmiana ma dotyczy zmian w zasadach zasłaniania ust i nos. Ma to oznaczać koniec noszenia przyłbic i stosowania zamiast maseczek, chust, szalików oraz kominów! Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz powiedział, że "w zakresie przyłbic, kominów, szalików nie będzie podejścia miękkiego, to raczej będzie dość kategoryczny zakaz używania takich rzeczy, z jednoczesną rekomendacją, czego powinniśmy używać".

Trzecia fala zakażeń jest już w Polsce

-  Trzecia fala pandemii jest już w Polsce. Pytanie, jaki przybierze ona rozmiar, a to wszystko zależy tylko od nas samych.

- mówił kilka dni temu minister zdrowia Adam Niedzielski.

Minister zdrowia podkreślił, że wzrasta obłożenie łóżek w szpitalach. Pojawiają się także mutacje COVID-19.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy