Reklama

Uciekał przed kontrolą. Wylądował w rowie

Opublikowano:
Autor:

Uciekał przed kontrolą. Wylądował w rowie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 27 września funkcjonariusze Straży Granicznej z Wetliny, podczas pościgu zatrzymali poszukiwanego przez Policję 29-letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej podjął nieudolną próbę ucieczki, która skończyła się dachowaniem w pobliskim rowie.

Podczas kontroli drogowej w miejscowości Smerek (pow. leski) patrol Straży Granicznej zatrzymał pojazd na warszawskich numerach rejestracyjnych. W pojeździe oprócz kierowcy podróżowała młoda kobieta. W trakcie sprawdzania dokumentów, kierowca nagle odpalił samochód i z impetem ruszył z miejsca kontroli. Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli pościg. Ucieczka nie trwała długo. Po około 200 metrach samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Mundurowi szybko zabezpieczyli miejsce wypadku i wezwali służby ratownicze.


Nikomu nic poważnego się nie stało.

Po zakończeniu sprawdzeń okazało się, że 29-letni kierowca, mieszkaniec Warszawy jest poszukiwany w celu odbycia kary dwóch lat pozbawiania wolności. Mężczyzna został zatrzymany i zostanie doprowadzony do najbliższego zakładu karnego.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE