Reklama

Trwa koszmar rodzeństwa! Najpierw molestowanie, a teraz brak widoków na przyszłość!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Trwa koszmar rodzeństwa! Najpierw molestowanie, a teraz brak widoków na przyszłość! - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa dramat dziesięciorga rodzeństwa z Izdebek w powiecie brzozowskim. Po sądowych bojach, które były naznaczone traumą związaną z molestowaniem seksualnym ojca, teraz trwa spór pieniądze.

4 lutego pisaliśmy o sądowym wyroku na Krzysztofa S., który był oskarżony o molestowanie seksualne trójki dzieci. 

Dziesięcioro rodzeństwa, dzieci bardzo pokrzywdzonych w życiu, znalazło w końcu godziwe warunki i opiekę u Sióstr Służebniczek ze Starej Wsi. Władza państwowa zatwierdziła taką sytuację stosownym orzeczeniem sądu. W myśl obowiązujących przepisów prawnych powinny pójść za tym stosowne środki na utrzymanie dzieci. Na to składamy się wszyscy z naszych podatków.

Niestety, samorządowcy pokłócili się, kto powinien przekazać pieniądze. Kto by to nie był, pozostaje faktem, iż pieniądze powinny trafić do dzieci i Sióstr, a zostały w rękach rządzących.

Siostry w kolejnych pismach starały się rozwiązać problem. Gdy wszyscy przyjęli metodę wskazywania palcem na kogo innego, na końcu poprosiły o pomoc stowarzyszenie Europa Tradycja.

Dzieci a także siostry są już poszkodowane na ponad 300 tysięcy złotych. Każdy, kto chciałby pomóc, umożliwić, by dzieci mogły nadal pozostać u Sióstr, może wpłacić dowolną kwotę na konto:

Bank PEKAO S.A. I o/Brzozów 28 1240 2324 1111 0000 3314 7347

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy