Reklama

Troje pieszych - w tym dziecko w szpitalu. Zostali potrąceni

Opublikowano:
Autor:

Troje pieszych - w tym dziecko w szpitalu. Zostali potrąceni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czwartek, 30 stycznia w Rzeszowie można określić mianem "czarnego czwartku". Tylko w jednym dniu doszło do potrącenia trzech pieszych na przejściu. Policja bada okoliczności tych wypadków.

Potrącenia zdarzyły się na trzech różnych ulicach Rzeszowa, ale tego samego dnia. Pierwszym wypadkiem było potrącenie 11-letniego chłopca przez 21-latka kierującego audi na kolbuszowskich tablicach rejestracyjnych. Kolbuszowianin omijał samochody na ul. Warszawskiej, które zatrzymały się, aby przepuścić 11-latka i wjechał prosto w niego. Chłopca przewieziono do szpitala z obrażeniami ciała, a 21-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Drugi wypadek miał miejsce na ul. Leszka Czarnego około godziny 15:00. 26-letni przemyślanin prowadzący samochód osobowy marki Ford, potrącił 18-letnią rzeszowiankę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Nastolatka, podobnie jak chłopiec, również trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. 

Podobne zdarzenie miało miejsce w godzinach wieczornych, około 19:00. 43-latek jadący nissanem na ul. Lwowskiej, zjeżdżając z ronda Pobitno w kierunku Łańcuta, potrącił na przejściu dla pieszych 19-latka. Młody rzeszowianin został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala. 

Wszyscy uczestnicy wypadków byli trzeźwi. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE