Reklama

Reklama

TOP 3: Najczęściej czytane teksty 2020 roku - "Wyleczę COVID-19 w 48 godzin!"

Opublikowano: czw, 31 gru 2020 19:29
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

TOP 3: Najczęściej czytane teksty 2020 roku - "Wyleczę COVID-19 w 48 godzin!" - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Numer jeden - bez żadnego zaskoczenia! Doktor Włodzimierz Bodnar z Przemyśla, który w samym środku pandemii koronawirusa pokazał, jak należy walczyć z COVID-19! Nie tylko z tego powodu uznajemy lekarza Człowiekiem 2020 Roku Podkarpacia!

Reklama

Lekarz pediatra, pulmonolog, Włodzimierz Bodnar z przemyskiej Przychodni Optima w październiku stwierdził, że COVID-19 można wyleczyć w zaledwie 48 godzin. Dodatkowo pokazał udokumentowane 100 przypadków wyleczeń z okresu od lutego do października 2020 roku. Temat okazał się bardzo kontrowersyjny, bo sam medyk miał różne kłopoty z powodu swojego postępowania.

Wystarczy przypomnieć o doniesieniu do prokuratury na lekarza, który stosując amantadynę miał narażać życie i zdrowie swoich pacjentów. Doktor przez pewien okres czasu wstrzymywał swoją praktykę pomocy osobom zakażonym COVID-19, gdyż jego sprawa trafiła do kancelarii Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy w Krakowie. Ostatecznie i ta instytucja nie wszczęła postępowania dyscyplinarnego.

- Ile osób jeszcze umrze, zanim ktoś wprowadzi do powszechnego użytku moją terapię.

- pytał doktor Włodzimierz Bodnar

Z każdym kolejnym dniem doktor pomagał wielu osobom, aż na początku grudnia resort zdrowia zakazł stosowania amantadyny w terapii COVID-19. Mimo wszystko lekarz pomagał dalej, choćby politykom wiceministrowi sprawiedliwości Marcinowi Warchołowi oraz posłowi Robertowi Winnickiemu.

Wreszcie rząd zmienił swoją decyzję i rozpoczęły się badania kliniczne nad amantadyną w terapii COVID-19. Doktor Włodzimierz Bodnar nie będzie jednak pracował w rządowym zespole badającym klinicznie amantadynę i jej skuteczność w walce z COVID-19. Taka jest decyzja Ministerstwa Zdrowia. Lekarz z Przemyśla sam stworzy taki ośrodek na Podkarpaciu!

CZYTAJ WIĘCEJ O DR BODNARZE>>

Właśnie za to, że dr Bodnar nigdy się nie poddawał, tylko cały czas prezentował dane potwierdzające słuszność terapii amantadyną należy się wyróżnienie. Pozytywna promocja Podkarpacia i kto wie: może rzeczywiście pandemia koronawirusa byłaby na zupełnie innym pułapie, gdyby rządzący posłuchali pulmonologa z Przemyśla już jesienią.

Dlatego nasza redakcja przekazuje wirtualnie tytuł "Człowieka 2020 Roku Podkarpacia"!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 10 miesięcy temu | ocena +1 / -0

    Buła

    Wielki szacunek dla Bodnara i dla korso24.pl za pisanie prawdy! W obecnych czasach represji to co raz trudniejsze...