Reklama

To mogła być katastrofa! Troje dzieci mogło przez niego zginąć. Miat 4 promile we krwi!

Opublikowano:
Autor:

To mogła być katastrofa! Troje dzieci mogło przez niego zginąć. Miat 4 promile we krwi! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Czudcu 43-letni Grzegorz Sz., mimo że od sierpnia miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierując VW Touranem uderzył w zaparkowany na chodniku samochód. Potem wjechał na prywatną posesję, uderzając w dom. Była w nim kobieta z trójką małoletnich dzieci.

Doszło do tego 15 października.

- Mężczyzna został na miejscu zatrzymany przez naocznych świadków. Policjanci przebadali kierowcę na stan trzeźwości. Okazało się, że w wydychanym powietrzu ma ponad 4 promile alkoholu

- poinformował prokurator okręgowy, Łukasz Harpula.

Prokuratura Rejonowa w Strzyżowie przedstawiła Grzegorzowi Sz. zarzut sprowadzenia zdarzenia, które mogło doprowadzić do zawalenia się budowli, a także, które naraziło inne osoby na niebezpieczeństwo utraty życia oraz zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości w trakcie obowiązującego zakazu.

17 października do Sądu Rejonowego w Strzyżowie wpłynął wniosek o tymczasowe aresztowanie Grzegorza Sz. na 3 miesiące, ale sąd go nie uwzględnił.

- Prokurator skierował do Sądu Okręgowego w Rzeszowie zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego

- zaznaczył Łukasz Harpula.

Podejrzanemu grozi kara łączna do 15 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE