Reklama

TIR staranował ogrodzenie i uderzył w dom!

Opublikowano:
Autor:

TIR staranował ogrodzenie i uderzył w dom! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości TIR uderzył w jeden z budynków mieszkalnych w Baranowie Sandomierskim. Ranny kierowca trafił do szpitala.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (29 na 30 grudnia) na Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzeg dotarło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Baranów Sandomierski na ulicy Krakowskiej (droga wojewódzka numer 985 relacji Tarnobrzeg-Mielec).

Pojazd ciężarowy marki MAN wypadł z trasy. Z ustaleń policji wynika, że kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i skręcił w prawo po czym uderzył w płot, drzewo i dom. Strażacy, za pomocą sprzętu hydraulicznego wydobyli poszkodowanego z ciężarówki i został on przeniesiony do karetki. Strażacy po uwolnieniu poszkodowanego, zabezpieczyli płyny wyciekające z pojazdu i odłączyli akumulator. Poszkodowany mężczyzna w wieku około 30-40 lat, został przewieziony na badania do szpitala w Tarnobrzegu. Droga w czasie wypadku była całkowicie zablokowana.

Na miejscu zdarzenia oprócz załogi pogotowia ratunkowego z tarnobrzeskiego szpitala pracowali policjanci z Baranowa Sandomierskiego oraz kilka zastępów straży pożarnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE