Reklama

Tarnobrzeska radna przekazała swoje wynagrodzenie dla szpitala

Opublikowano:
Autor:

Tarnobrzeska radna przekazała swoje wynagrodzenie dla szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tarnobrzeska radna Monika Łagowska-Cebula przekazała swoją dietę Szpitalowi Wojewódzkiemu w Tarnobrzegu. - W taki sposób pomagam w trudnej walce z koronawirusem - mówi.

Pieniądze z diety radnej Moniki Łagowskiej-Cebuli zostaną przeznaczone na zakup kombinezonów ochronnych dla ratowników z tarnobrzeskiego Szpitala Wojewódzkiego. Na podobny krok zdecydował się również przewodniczący rady miejskiej Bogusław Potański.

- Po zebraniu informacji, jakie potrzeby są najpilniejsze w związku z koronawirusem przeznaczyłam całą otrzymaną w tym miesiącu dietę radnej na kombinezony ochronne dla osób dbających o nasze zdrowie. Oni nie mogą zachorować. Widząc Wasze zaangażowanie uważam moją decyzję za słuszną. Życzę dużo zdrowia Wam i Waszym Bliski. Dbajcie o siebie nawzajem i stosujcie wszelkie możliwe środki ostrożności. Ja stosuję.

- napisała na swoim Facebooku radna Monika Łagowska-Cebula.

W Nowej Dębie podobną akcję zainicjował wiceprzewodniczący rady miejskiej Tomasz Wolan. Apelując do radnych o przekazywanie swoich diet na rzecz szpitala, a wójtów i burmistrzów zachęcając do przekazania swoich 13-tek. Do akcji przyłączyli się już Marian Tomczyk i Tomasz Dziemianko. Podobne apele pojawiają się również wśród samorządowców z Niska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE