Reklama

Taco Hemingway przyjedzie do Rzeszowa

Opublikowano:
Autor:

Taco Hemingway przyjedzie do Rzeszowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Taco Hemingway to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce. Niedawno wydał już swój czwarty album "Pocztówka z WWA, Lato '19" i zamierza ruszyć w trasę koncertową, aby go promować.

Taco Hemingway planuje nową trasę koncertową związaną z promocją swojej płyty, która bardzo szybko otrzymała status platynowej. "Pocztówka z Polski Tour" jest zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych tras w 2020 roku. Taco odwiedzi wiele miast w Polsce, w tym m.in. Rzeszów. Jeśli jesteś jego fanem, to koniecznie musisz się pospieszyć, bo bilety mogą być wyprzedane bardzo szybko!


13 listopada będzie możliwość zakupienia biletów na koncert przedpremierowo. Jednak będą mogły to zrobić tylko osoby, które posiadają usługę Empik Premium. Dzień później, 14 listopada, sprzedaż biletów będzie już otwarta, ale wyłącznie na platformie Going oraz Empik Bilety. Rzeszów, stolicę naszego województwa, Taco Hemingway odwiedzi 8 marca. 


Rapera będzie można spotkać także we Wrocławiu czy Warszawie. To właśnie w tym pierwszym, w kwietniu, ma zakończyć się jego trasa koncertowa, konkretniej w Hali Stulecia we Wrocławiu. Czekasz na koncert znanego rapera?


Zobacz jeden z kawałków z najnowszej płyty rapera:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE