Reklama

Szukają ciała mężczyzny w Sanie. Co z porwanym Ihorem?

Opublikowano:
Autor:

Szukają ciała mężczyzny w Sanie. Co z porwanym Ihorem? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy z Niska, Stalowej Woli i Tarnobrzega przy wsparciu jednostek ochotniczych w poniedziałek, 13 stycznia, przeszukiwali koryto Sanu, by odnaleźć ciało zaginionego mężczyzny.

Obszar działań obejmował odcinek Sanu liczący aż 45 kilometrów. Przeczesywanie rzeki nie przyniosło efektu. Jak się dowiedzieliśmy, poszukiwanie mężczyzny prowadzi policja z Rzeszowa, chodzi o zaginionego 22-letniego obywatela Ukrainy Ihora Skrypnyka.

Pisaliśmy na ten tematu dwukrotnie:

Mężczyzna ostatni raz widziany był na stacji paliw w Krasnem 26 grudnia ubiegłego roku około godziny 18. Przypomnijmy, że w dniu zaginięcia, pomiędzy godziną 20 a 23, 22-latek przejeżdżał trasę Rzeszów - Nisko, a następnie Nisko - Rudnik Nad Sanem - Nowa Sarzyna - Leżajsk - Jarosław. Około godziny 20.30 samochód widziany był w Nowosielcu (powiat niżański), w rejonie przejazdu kolejowego.

Każdy kto może pomóc w znalezieniu Ihora proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ulica Jagiellońska 13, telefon 17 858 32 24 albo z dyżurnym komendy telefon 17 858 33 10 lub z najbliższą jednostką policji, telefon alarmowy 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE