Reklama

Szpital w Jaśle ma nowego dyrektora. To Beata Trzop

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Jaśle

Szpital w Jaśle ma nowego dyrektora. To Beata Trzop - Zdjęcie główne

Beata Trzop nowym dyrektorem szpitala. | foto Starostwo Powiatowe w Jaśle

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Beata Trzop została nowym dyrektorem Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Została wyłoniona spośród sześciu innych kandydatów.

23 lutego 2021 r. Starostwo Powiatowe w Jaśle ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Wówczas do powiatu wpłynęło sześć ofert - zwyciężczynią okazała się Beata Trzop, otrzymując największą ilość głosów. Jaślanka jest pracownicą szpitala w Jaśle od 1989 r., a od 1999 r. pełniła funkcje kierownicze - najpierw zastępcy kierownika działu organizacji i nadzoru, a potem kierownika działu kadr i szkoleń, a na końcu zastępcy dyrektora ds. administracyjno-ekonomicznych.


- Mimo iż wszyscy pretendenci do objęcia stanowiska dyrektora jasielskiego szpitala reprezentowali bardzo wysoki poziom merytoryczny i duże doświadczenie zawodowe, najlepszą kandydatką okazała się Beata Trzop, która otrzymała największą liczbę głosów.

- przekazuje Starostwo Powiatowe w Jaśle.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy