Reklama

Dyrektor jasielskiego szpitala rezygnuje z pracy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum prywatne

Dyrektor jasielskiego szpitala rezygnuje z pracy - Zdjęcie główne

foto Archiwum prywatne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle lek. med. Michał Burbelka złożył wypowiedzenie. Radni muszą przeprowadzić konkurs na jego następce.

Dotychczasowy dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle Michał Burbelka końcem grudnia złożył wypowiedzenie na ręce jasielskiego starosty. Michał Burbelka przez osiem lat kierował jasielskim szpitalem. Pierwszy konkurs na dyrektora wygrał w styczniu 2013 r. Jego kadencja trwała wówczas do stycznia 2019 r. kiedy to ponownie postanowił wziąć udział w konkursie. Dyrektor Burbelka miał kierować szpitalem w Jaśle do 10 kwietnia 2025 r. Mimo to postanowił zrezygnować, nie znamy dokładnych przyczyn jego decyzji.

Starosta jasielski Adam Pawluś potwierdził informację o rezygnacji obecnego dyrektora. Jednocześnie poinformowano, iż Rada Powiatu w Jaśle w najbliższym czasie podejmie uchwałę w sprawie powołania komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy