Reklama

SYGNAŁ CZYTELNIKA: Żłobki zamknięte, a i tak trzeba będzie zapłacić

Opublikowano:
Autor:

SYGNAŁ CZYTELNIKA: Żłobki zamknięte, a i tak trzeba będzie zapłacić - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chociaż dzieci nie mogą chodzić do dwóch żłobków miejskich w Tarnobrzegu to jeden z naszych Czytelników poinformował, że i tak do rodziców zostały przekazane informacje o konieczności dokonania wpłat na konto placówki. - Tak jakby nic się nie działo, a maluchy chodziły normalnie do żłobka - informuje jeden z rodziców, którego dziecko jest zapisane do Żłobka Miejskiego numer 1.

Pandemia koronawirusa wymusiła zamknięcie wszystkich placówek oświatowych w kraju. Jak się okazuje wcale nie musi to oznaczać tego, że rodzice nie będą płacić pieniędzy na konto takich instytucji. Od jednego z tarnobrzeskich Czytelników naszego portalu dowiedzieliśmy się, że został on poinformowany o konieczności wpłaty na konto Żłobka Miejskiego numer 1 w Tarnobrzegu za pobyt jego dziecka w placówce. Zdziwienie było jeszcze większe, kiedy okazuje się, że kwota była taka jakby nic się nie działo, jakby nie było żadnej pandemii. Przecież od 13 marca żłobek jest zamknięty.

Co o takim działaniu sądzi Urząd Miasta Tarnobrzega? Rzecznik prasowy włodarza miasta Wojciech Lis nie ma żadnych wątpliwości.

- Podjęte zostały działania zmierzające do tego, aby rodzice nie ponosili tych kosztów - mówi Wojciech Lis.

Teraz rodzice muszą poczekać na efekty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE