Reklama

Strażacy dostali pomoc [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Strażacy dostali pomoc [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kiedy druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Trześni (powiat tarnobrzeski) usuwali gniazdo szerszeni w bloku socjalnym, ktoś ukradł z ich samochodu wkrętarkę akumulatorową. Apel druhów spotkał się z ogromnym odzewem.

11.10:

Kilka dni temu pisaliśmy o przykrym zdarzeniu jakie spotkało druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej z Trześni w powiecie tarnobrzeskim.

Fot. FB OSP Trześń

- Naszą jednostkę spotkała bardzo miła niespodzianka! Niestety nasza wkrętarka nie odnalazła się, ale... dzięki uprzejmości firmy Auto Land Sandomierz pozyskaliśmy nową! W imieniu wszystkich druhów OSP Trześń składamy serdeczne podziękowania dla naszego sponsora.

- napisali druhowie na swoim Facebooku.

7.10:

Tak opisują całe zdarzenie na swoim Facebooku:

- Jest nam przykro że musimy z państwem podzielić się taką wiadomością ale podczas akcji usuwania gniazda szerszeni w bloku socjalnym przy ulicy Młynarskiej w Trześni została SKRADZIONA z naszego wozu WKRĘTARKA AKUMULATOROWA Bosch GSR 18V z akumulatorem 5ah. Wszystkich którzy byli świadkami, mają jakieś informacje lub oferowany był im zakup wkrętarki pochodzącej z niewiadomego źródła, proszeni są o kontakt z naszą jednostką. A ty złodzieju wiedz że przyjechaliśmy pomóc tobie lub twojej rodzinie aby was szerszenie w d... nie gryzły a przez ciebie nie mieliśmy w dniu wczorajszym czym pomóc ludziom kiedy było to naprawdę potrzebne.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE