Reklama

Reklama

Strajk Kobiet w całym kraju! W Warszawie nie jest spokojnie! [VIDEO, FOTO]

Opublikowano: 30 października 2020 22:09
Autor: Rafał Bolanowski/Grzegorz Lipiec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Kolejny dzień protestów po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W piątek ogromny marsz odbywa się w Warszawie, ale także i w Rzeszowie. Sprawdzaj relacje.

Reklama

Jesteśmy na Strajku Kobiet w Rzeszowie.

Protest odbywa się pod hasłem: Przepraszamy za utrudnienia, mamy rząd do obalenia!

Marsz przebiegał bez większych utrudnień do chwili, kiedy Narodowcy chcieli go zablokować! Krzyczeli: "Myślę, czuję, nie morduję" parafrazując hasło Strajku Kobiet. Do akcji wkroczyła policja i oddzieliła obie grupy.

RELACJA NA ŻYWO Z MANIFESTACJI

Sprawdź co dzieje się w Warszawie - relacja Onet.pl:

W Warszawie też nie jest spokojnie:

Marsz zmierza na Żoliborz pod dom prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

- 100 tysięcy protestujących jest teraz na ulicach Warszawy. Trzy miejsca z których rozpoczęły się przemarsze i napływ osób z różnych stron powodują trudności w oszacowaniu liczby protestujących. Na początku było ok. 50 tys., z upływem czasu liczba osób regularnie wzrastała.

- poinformowała około godz. 21.30 Karolina Gałecka, rzeczniczka Urzędu m.st. Warszawy.

 

 

 

 


Czytaj także:

KORSO24.PL - informacje z Podkarpacia


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.