Reklama

Strajk Kobiet: czerwone błyskawice na elewacji kościoła w Łańcucie! Pozdrowienia dla PiS w Tarnobrzegu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tarnobrzeg.info - Napis na murze dzikowskim.

Strajk Kobiet: czerwone błyskawice na elewacji kościoła w Łańcucie! Pozdrowienia dla PiS w Tarnobrzegu - Zdjęcie główne

foto Tarnobrzeg.info - Napis na murze dzikowskim.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Zróbmy im piekło, które zapamiętają do końca życia - mówiły Strajku Kobiet, zapowiadając na protesty pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego. Okazuje się, że buntownicze nastawienie protestujący będą wyrażać również na obiektach sakralnych.

- Wszystkich zapraszamy, wszystkich prosimy i wzywamy, żeby wyszli, zmobilizowali się i żeby tym razem iść tak, żeby zostawiać ślady. Wyrażajcie gniew, tak jak uważacie. To nie my zaczęłyśmy.

- nawoływała Marta Lempart, liderka Strajku Kobiet, który to powrócił po opublikowaniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji

Tak jak to miało miejsce w październiku, tak i teraz na kościelnych murach pojawiają się symbole Strajku Kobiet. Lokalny portal lancut4u.pl opublikował zdjęcia Kościoła Chrystusa Króla w Łańcucie. Na elewacji świątyni ktoś namalował czerwoną błyskawicę, takie same bazgroły znalazły się na drzwiach! Sprawa została zgłoszona na policję.

W Tarnobrzegu na murze wokół Parku Dzikowskiego ponownie pojawiły się obraźliwe napisy skierowane do partii rządzącej.

Przypomnijmy. Jesienią zniszczona została choćby brama Bazyliki Świętego Ducha w Przeworsku. W Nowej Dębie nastolatka niszczyła mury, a w Tarnobrzegu oprócz symboli protestu malowano numer telefonu ruchu Aborcja bez Granic.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy