Reklama

Aborcja bez Granic i wiadomości dla posłów Prawa i Sprawiedliwości

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Aborcja bez Granic i wiadomości dla posłów Prawa i Sprawiedliwości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trybunał Konstytucyjny wydał orzeczenie, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkich wad płodu są niekonstytucyjne. Cały kraj zalewa fala protestów przeciwników tej decyzji.

Zaostrzenie przepisów aborcyjnych w Polsce nie zmniejszy liczby zabiegów. Sprawi jedynie, że kobiety będą zmuszone, ryzykując życie i zdrowie, korzystać z aborcyjnego podziemia - tak uważają działaczki ruchu "Aborcja bez Granic".

Na murze okalającym Park Dzikowski w Tarnobrzegu pojawił się napis, który promuje taką inicjatywę. Napis brzmi następująco: "Potrzebujesz aborcji..." i dalej jest numer telefonu. O tym temacie napisał lokalny portal informacyjny Tarnobrzeg.info.

 


Czytaj także:


 

Oprócz protestów wiemy, że działacze Prawa i Sprawiedliwości w całym kraju, w tym także na Podkarpaciu, dostają wiadomości od zwolenników liberalizacji prawa aborcyjnego.

Przed drzwiami biura poselskiego Zbigniewa Chmielowca znajdującego się w Raniżowie, czekały kartki. Napisane było na nich: "Kobieta to nie inkubator", czy "Aborcja to prawo człowieka".

Piątkowe protesty o nazwie "Pogrzeb Praw Kobiet" to dopiero początek fali strajków.


Czytaj także:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE