Reklama

Sprawdź, gdzie możesz się zaszczepić na Podkarpaciu [Pełna lista]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Sprawdź, gdzie możesz się zaszczepić na Podkarpaciu [Pełna lista] - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podano pełną listę punktów, w których możemy się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. W województwie podkarpackim znajdziemy około 400 punktów szczepień.

Zgodnie z zapowiedziami, od 15 stycznia rusza proces rejestracji na szczepienia przeciwko Covid-19. 

Przypominamy, że w drugim etapie szczepionki dostaną osoby poniżej 60. roku życia z chorobami przewlekłymi (zwiększającymi ryzyko ciężkiego przebiegu Covid-19, czyli np. choroby płuc, cukrzyca, nowotwory) albo są w trakcie diagnostyki i leczenia wymagającego wielokrotnego lub ciągłego kontaktu z placówkami ochrony zdrowia.

Z trzeciego etapu skorzystają przedsiębiorcy i pracownicy sektorów zamkniętych na mocy rozporządzeń. Dopiero w tym etapie mają być zaszczepione osoby dorosłe (powyżej 18. roku życia) z poza grup priorytetowych. W trzecim etapie szczepieni będą również obcokrajowcy posiadający prawo do stałego lub czasowego pobytu i wykonujący pracę w grupach wskazanych w etapach 0-III.

Szczepienia będą wykonywane w przychodniach POZ, szpitalach i u lekarzy samodzielnie prowadzących praktykę. Na Podkarpaciu  będą realizowane w 393 punktach. W Rzeszowie zlokalizowanych będzie 23, w Mielcu 15, w Tarnobrzegu 13, w Stalowej Woli 10, w Przemyślu 9, zaś w Krośnie, Sanoku i Jarosławiu odpowiednio 8,4 i 7 placówek. 

Liczba wszystkich 393 placówek znajduje się TUTAJ.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy