Reklama

Sędziszów Młp. gotowy na Monster Truck Show? [KONKURS]

Opublikowano:
Autor:

Sędziszów Młp. gotowy na Monster Truck Show? [KONKURS] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 13 września w Sędziszowie Małopolskim! A my mamy do rozdania 5 wejściówek na to wydarzenie! Kto chętny?

Czas na Sędziszów Małopolski. Pokaz, który szykuje się w najbliższy piątek, 13 września, to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami.

W programie Extreme Cascaders Team 2019 między innymi: przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu, palenie gumy, przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW, jazda samochodem na dwóch kołach, kontrolowane wypadki, kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów oraz wiele innych popisów, mrożących krew w żyłach. Pokaz zakończą ogromne Monster Trucki!

Po show każdy będzie miał możliwość przejechania się monster truckiem, a to w ramach biletu, który będzie do nabycia w kasie bezpośrednio przed pokazem.

Monster Trucki zawitają do Sędziszowa Małopolskiego 13 września o godzinie 18. Pokaz na stadionie przy ulicy Sportowej 32.

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych wejściówek.

Sprawdź nasz fanpage na Facebooku:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE