Reklama

Sanocka drużyna hokejowa zagra w I Lidze Polskiej!

Opublikowano:
Autor:

Sanocka drużyna hokejowa zagra w I Lidze Polskiej! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok poinformował oficjalnie, że drużyna zagra w I Lidze Polskiej. Tym samym sanocki hokej będzie reprezentowany w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów w przyszłym sezonie. Poniżej prezentujemy treść wiadomości.

13 czerwca w Urzędzie Miasta Sanoka pod patronatem burmistrza miasta Tomasza Matuszewskiego odbyło się spotkanie przedstawicieli głównych sponsorów sanockiego hokeja.

- Po analizie i długich rozmowach dotyczących kształtu i organizacji rozgrywek oraz posiadanego budżetu, jak również biorąc pod uwagę dalszy rozwój sanockiej młodzieży, podjęto decyzję, że sanocki hokej będzie reprezentowany w rozgrywkach CLJ/ I Ligi Polskiej. Runda zasadnicza obejmuje swoim kształtem 14 zespołów, co spowoduje, że drużyna rozegra kilkanaście meczy więcej niż w rozgrywkach II Ligi Słowackiej. Głównym powodem podjęcia takiej decyzji było określenie kierunku rozwoju sanockiego hokeja, w tym inwestycji w młodzież, ich dalszy rozwój i wykorzystanie obecnego potencjału jakim było zdobycie w bieżącym roku tytułu Mistrza Polski Centralnej Ligi Juniorów.

czytamy w oświadczeniu STS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok.

Budowanie mocnego zaplecza na bazie własnych wychowanków stanowi zarówno dla sponsorów, jak i sztabu trenerskiego priorytet dalszego rozwoju hokeja. Zwiększona ilość meczy, nie tylko rundy zasadniczej ale i play - off spowoduje, że sanoccy kibice będą mogli częściej gościć na Arenie i wspierać swoich wychowanków podczas rozgrywek ligowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE