Reklama

Rzeszowianin przebiegnie 600 km, aby pomóc dzieciom

Opublikowano:
Autor:

Rzeszowianin przebiegnie 600 km, aby pomóc dzieciom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w czwartek, 31 października rzeszowianin Paweł Hanulak przebiegnie około 600 km z Rzeszowa do Gdańska. Jego celem jest wsparcie dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Paweł Hanulak chce pomóc Stowarzyszeniu na rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi "Bruno", w tym celu zamierza w 8 dni przebiec z Rzeszowa do Gdańska. Będzie biec między innymi przez Trzebownisko, Kolbuszową, Nową Dębę oraz Tarnobrzeg! Do wielkiego biegu Paweł przymierzał się od dawna, choć początkowo traktował to tylko jako marzenie, które raczej nigdy nie zostanie zrealizowane.

 

Postanowił w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i osiągnąć niemożliwe. Do biegu wspomagającego organizację niesienia pomocy dzieciom, mógł zainspirować go inny rzeszowianin - Adrian Beściak. To on rozpoczął trend charytatywnych akcji sportowych. Wówczas pokonał wiele kilometrów na wózku inwalidzkim po to, aby zebrać pieniądze dla Karolinki z Narola (powiat lubaczowski). 

 

Przed Pawłem Hanulakiem stoi nie lada wyzwanie, w końcu mamy już typowo jesienną pogodę - zimno, deszczowo, a momentami wietrznie. Nie są to najlepsze warunki atmosferyczne do wielokilometrowego biegu. To jednak nie jest dla Pawła przeszkodą, zamierza on zrealizować swój cel i wspomóc stowarzyszenie. Paweł prosi o wsparcie kibiców oraz o włączenie się do akcji poprzez zbiórkę pieniędzy na rzecz stowarzyszenia "Bruno". Pieniężna zbiórka ruszy wraz z rozpoczęciem biegu. Szczegóły znajdziesz w evencie na Facebooku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE