Reklama

Rozpoznajesz tego człowieka? Jest POSZUKIWANY przez policję! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Rozpoznajesz tego człowieka? Jest POSZUKIWANY przez policję! [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Sokołowa Małopolskiego poszukują mężczyzny, którego wizerunek przedstawiono na portrecie pamięciowym. Dlaczego? Miał wyłudzać pieniądze metodą "na wnuczka".

Policjanci z Komisariatu w Sokołowie Małopolskim (powiat rzeszowski) prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie: oszustwa na wnuczka, do którego doszło na terenie gminy Sokołów Małopolski. W wyniku, przestępstwa pokrzywdzona straciła znaczna kwotę pieniędzy.

- 4 lutego 2020 roku, do 79-letniej mieszkanki gminy Sokołów Małopolski, zadzwoniła kobieta podająca się za jej córkę. Poinformowała ją o wypadku w wyniku, którego śmiertelnie potrąciła osobę. Aby sprawa nie trafiła do sądu potrzebowała pieniędzy. Z pokrzywdzoną rozmawiał również mężczyzna podający się za policjanta potwierdzając, że doszło do wypadku. Miał on również odebrać przygotowane pieniądze. Pokrzywdzona uwierzyła oszustom i przekazała im pieniądze, które miała w domu, celem wpłacenia kaucji. Jak ustalili policjanci po odebraniu pieniędzy, mężczyzna odjechał szaro-srebrnym volkswagenem passatem.

- przekazują mundurowi na oficjalnej stronie Podkarpackiej Policji.

Mężczyznę, który przyjechał po odbiór pieniędzy, widziała córka pokrzywdzonej. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na portrecie pamięciowym. 

Kontaktować należy się z Komisariatem Policji w Sokołowie Małopolskim, ul. Sienkiewicza 43, 36-050 Sokołów Małopolski, tel. 17 858 3750 lub z dyżurnym jednostki policji pod numerem alarmowym 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE