Reklama

Rozpaczliwe błaganie o pomoc w znalezieniu Marcina

Opublikowano: ndz, 16 cze 2019 22:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dwóch miesięcy trwa walka z czasem, organizowane są poszukiwania, bliscy mają sporo ostatnich informacji, ale Marcina jak nie udało się odnaleźć, tak do dnia dzisiejszego nie wiadomo, co się z nim stało, ani gdzie jest. Zrozpaczona rodzina błaga o dalszą pomoc.

O poszukiwaniach Marcina z Nehrybki koło Przemyśla pisaliśmy już w artykule Zaginął 27-letni Marcin Dmytryszyn.

Po publikacji otrzymaliśmy sygnał o utworzonej specjalnie grupie na Facebooku VERMIST ‼️ZAGINĄŁ ‼️ MARCIN DMYTRYSZYN ‼️

Tam kilka słów zostawiła mama Marcina:

Marcin, będę czekać na Ciebie synu, dopóki starczy mi sił i zdrowia. Mieliśmy i będziemy mieć bardzo dobry kontakt między sobą, matka i syn. Nic się nie zmieniło zawsze tak samo było i będzie bez względu na wszystko, co przyniesie los. Pamiętaj o tym, kochający Cię rodzice ❤️❤️‼️

Pojawiła się również informacja o kontynuowanych poszukiwaniach w Holandii, gdzie chłopak wyjechał do pracy.
Ze względu na nowe kierunki, ponownie szukamy zaginionego Marcina Dmytryszyn.

Przeszukaliśmy duży obszar, z którego część była niedostępna i w związku z tym musieliśmy posłużyć się dronem. Pomimo motywacji zespołu i policji, nie znaleźliśmy Marcina. Chcielibyśmy podziękować policji za dobrą współpracę i specjalne podziękowania dla Juliana V.D.Vaart za udostępnienie drona.

Zdjęcia z akcji poszukiwawczej:

Grupie "Zaginięcia Niewyjaśnione sprawy" udało się dowiedieć, że 25 marca wieczorem z niewiadomych przyczyn Marcin wyszedł z domu w Medemblik, zabierając parę swoich rzeczy i odjechał w nieznanym kierunku. Jego auto zostało odnalezione 8 km dalej na parkingu,były w nim wszystkie jego rzeczy oprócz torby, w której nosił zazwyczaj dokumenty i telefon. Jak się później okazało torbę odnalazła przypadkowa osoba, bez telefonu, tableta.

Nieoficjalnie, udało się ustalić, że dzień po zaginięciu Marcin był widziany w Wieringerwerf, a później w Wervershoof. Za każdym razem prosił o pomoc i mówił, że został okradziony. Niestety do dnia dzisiejszego nie wiadomo, co dzieje się z Marcinem, może jest bezdomny,a może stracił pamięć, wiadomo, że na pewno potrzebuje pomocy.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy tel. tel. 16 677 3325, 16 677 36 83 lub telefon alarmowy 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.