Reklama

Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego apeluje o nie wyjeżdżanie za granicę

Opublikowano:
Autor:

Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego apeluje o nie wyjeżdżanie za granicę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego wydał oficjalne oświadczenie, w którym apeluje studentów i pracowników uczelni o wstrzymanie się z wyjazdami za granicę.

Oświadczenie zostało zamieszczone na stronie Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz na jego oficjalnym fanpage'u. Rektor prof dr hab. Sylwester Czopek prosi w nim o nie wyjeżdżanie za granicę z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa z Wuhan. Podkreśla przy tym, że nie ma powodów do paniki, ale profilaktyka nie zaszkodzi

Treść oświadczenia zamieszczamy poniżej:

OŚWIADCZENIE JM PROF. DRA HAB. SYLWESTRA CZOPKA, REKTORA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO
w sprawie ograniczenia podróży zagranicznych pracowników i studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

Szanowni Państwo,

w odniesieniu do będącej globalnym problemem epidemii wirusa SARS-CoV-2 tzw. KORONAWIRUSA Z WUHAN, mając na uwadze bezpieczeństwo członków społeczności akademickiej naszego Uniwersytetu zdecydowanie zalecam powstrzymanie się od wyjazdów zagranicznych zarówno pracownikom, jak również studentom Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Stale monitorujemy sytuację. Nie ma obecnie żadnego powodu do paniki, ale zdrowy rozsądek nakazuje podjęcie działań profilaktycznych.

Jednocześnie zalecam zapoznanie się z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, które dostępne jest pod adresem - https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/ oraz bezwzględne przestrzeganie określonych tam zaleceń.

prof. dr hab. Sylwester Czopek

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE