Reklama

Ranna kobieta potrzebowała natychmiastowej pomocy!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Ranna kobieta potrzebowała natychmiastowej pomocy! - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkanka gminy Rymanów doznała poważnych obrażeń na skutek nieszczęśliwego wypadku. Wymagała jak najszybszego przetransportowania do szpitala i specjalistycznej pomocy medycznej. Wtedy z pomocą ruszyli mundurowi.

W środę około godziny 16, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Obrażenia, jakich doznała okazały się bardzo poważne, a skuteczna pomoc uzależniona była od jak najszybszego przetransportowania poszkodowanej z okolicy Rymanowa do szpitala w Krośnie.

CZYTAJ TAKŻE:

Z uwagi na pogarszający się stan kobiety, jej znajomy zdecydował o konieczności niezwłocznego przewiezienia poszkodowanej do krośnieńskiej lecznicy - informuje policja. Volkswagen, którym jechali, z trudem jednak poruszał się zatłoczoną drogą krajową numer 28.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci, w rejonie zakorkowanego ronda u zbiegu dróg krajowych numer 28 i 19, rozpoczęli pilotaż samochodu z ranną kobietą. Równolegle, oficer dyżurny informował personel medyczny krośnieńskiego szpitala o aktualnym położeniu eskortowanego pojazdu, celem szybkiej organizacji specjalistycznej pomocy dla rannej kobiety. Kobieta szybko trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy