Reklama

Przygotuj się na utrudnienia w ruchu w Rzeszowie

Opublikowano:
Autor:

Przygotuj się na utrudnienia w ruchu w Rzeszowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego odbywa się 28. Rzeszowski Rajd Samochodowy. Trasa rajdu w sobotę będzie przebiegała ulicami Rzeszowa. Z uwagi na zamkniecie niektórych dróg lokalnych i ulic miasta mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Mundurowi z rzeszowskiej policji, a także organizatorzy Rajdu Rzeszowskiego informują o następujących utrudnieniach, związanych z organizacją zawodów.

Odcinek specjalny Rzeszów 10 sierpnia - czas zamknięcia 8:15 - 15:30 przebiegał będzie ulicami: początek – ulica Lisa Kuli, dalej Rondo Pakosława, al. Cieplińskiego, ul. Moniuszki, ul. Sokoła, ul. Moniuszki al. Cieplińskiego, do ul. Lisa Kuli – koniec odcinka.

Dodatkowo wyłączone odcinki ulic: Lisa Kuli - od pl. Śreniawitów w kierunku startu Odcinka Specjalnego (organizacja dojazdu i wyjazdu z OS); ul. Jagiellońska - od ul. Poniatowskiego do Zygmuntowskiej; ul. Mochnackiego – od ronda Pakosława do drogi prowadzącej do wieżowca przy ul. Pułaskiego 7; ul. Pułaskiego – od al. Cieplińskiego do parkingu przy ROSiR; ul. Cieplińskiego – od ul. Piłsudskiego do ul. Ks. Jałowego; ul. Jana III Sobieskiego – od ul. Sokoła do ul. Bernardyńskiej; ul. Jana Matejki – od pl. Farnego do ul. Słowackiego; ul. Sokoła – od ul. Cieplińskiego do ul. Moniuszki; plac Farny – ul. Moniuszki do ul. Grunwaldzkiej ul. Słowackiego – od Rynku do ul. Króla Kazimierza; ul. Zygmuntowska – od ul. Moniuszki do ul. Jagiellońskiej. Zalecane objazdy dla jadących od strony Warszawy w kierunku Barwinka i odwrotnie: Al. Wyzwolenia, ul. Okulickiego, Witosa, lub Al. Wyzwolenia ul. Gen. Maczka, ul. Ciepłownicza, ul. Rzecha, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, ul. Armii Krajowej, ul. Powstańców Warszawy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE