Reklama

Reklama

Przemyska synagoga zmienia oblicze [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 18 listopada 2020 11:04
Autor: Kamil Krukiewicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Właściciel żydowskiej synagogi na przemyskim Zasaniu, rozpoczął prace remontowo-budowlane.

Reklama

To jedna z czterech synagog, które funkcjonowały w Przemyślu. Prace nadzrouje Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków w Przemyślu Beata Kot. Obiekt po przeprowadzonym remoncie ma pełnić funkcje handlowo-usługowe. Dotychczasowa ruina przestanie tym samym straszyć mieszkańców.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.