Reklama

Przejazdy kolejowe zamknięte. Uwaga na utrudnienia na drogach! [MAPA]

Opublikowano: wt, 2 lip 2019 12:30
Autor:

Przejazdy kolejowe zamknięte. Uwaga na utrudnienia na drogach! [MAPA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa modernizacja linii kolejowej L-25, dlatego kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drogach w związku z zamknięciem przejazdów kolejowych. Modernizacja prowadzona jest przez Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie.

Dziś, 2 czerwca, w godzinach 8.30-14.00 nastąpi wyłączenie z ruchu przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Padykuły w Mielcu.

Natomiast od poniedziałku 8 lipca od godziny 7.00 zamknięty dla ruchu będzie przejazd kolejowy w ciągu ulicy Wolności. To trzeci przejazd przez tory na terenie miasta, który objęty został modernizacją w ramach projektu rewitalizacji linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew-Mielec-Dębica.

Zakończenie prac planowane jest na dzień 25 lipca. W przypadku, gdyby udało się roboty zakończyć wcześniej, wykonawca o tym poinformuje i ruch na przejeździe zostanie przywrócony szybciej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.