Reklama

Przedszkola w Przemyślu ruszą 11 maja

Opublikowano:
Autor:

Przedszkola w Przemyślu ruszą 11 maja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek, 4 maja w przemyskim magistracie odbyło się spotkanie z dyrektorami przedszkoli, podczas którego omówiono warunki otwarcia jednostek we wskazanym przez rząd terminie.

Z zebranych przez dyrektorów informacji wynika, że chęć skorzystania z opieki przedszkolnej zgłosiło ok. 15% rodziców (od kilku do około 30 dzieci w każdym z przedszkoli - z wyjątkiem jednego oddziału przy szkole podstawowej). Wszystkim zgłoszonym dzieciom Urząd Miejski w Przemyślu postara się zapewnić opiekę przedszkolną, przy zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych. 

ZOBACZ TAKŻE:

- Apelujemy do rodziców, aby przyprowadzali do przedszkoli wyłącznie dzieci zdrowe, bez żadnych objawów chorobowych. Rodzice, którzy odłożyli na później decyzję dotyczącą posłania dziecka do przedszkola powinni kontaktować się bezpośrednio z dyrektorami jednostek. Prosimy pamiętać, iż zamiar przyprowadzenia dziecka do placówki należy zgłosić co najmniej dwa dni wcześniej, tak aby przedszkole mogło się do tego odpowiednio przygotować.

- przekazuje samorząd Przemyśla.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE