Reklama

Procesja, utrudnienia na drogach, autobusy w Boże Ciało

Opublikowano:
Autor:

Procesja, utrudnienia na drogach, autobusy w Boże Ciało - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Boże Ciało w tym roku wypada w czwartek, 20 czerwca. Ze względu na procesję ulicami Rzeszowa i zmianę kursów autobusów miejskich, należy przygotować się na utrudnienia związane z ruchem drogowym.

Procesja

Utrudnień należy się spodziewać między godzinami 9.00 a 13.00 w stolicy Podkarpacia. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa parafianie świętować będą procesją centralną ulicami Rzeszowa. Najpierw odbędzie się Msza św. na Placu Farnym o godz. 9.00. Następnie przejście do czterech ołtarzy przy ul. 3 Maja, ul. Lisa-Kuli, Rondzie Pakosława i ul. Sokoła.

Komunikacja miejska

W Boże Ciało autobusy będą jeździć tak jak w niedziele. Zorganizowane zostały też dodatkowe kursy na lotnisko.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje pasażerów, że 20 czerwca (Boże Ciało), autobusy komunikacji miejskiej będą realizować kursy według niedzielnego rozkładu jazdy.

Na linii nr 53 obsługującej lotnisko w Jasionce zostaną uruchomione dodatkowe kursy – tak jak dla dnia świątecznego nieprzypadającego w niedzielę.

Ponadto, w związku z licznymi procesjami w okolicach kościołów mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym, a tym samym opóźnienia w kursowaniu autobusów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE